Kuźnia Gitarzystów

Gitara

Szkoły

Kuźnia Gitarzystów

Gitara

zał. 2009 6 nauczycieli

Kuźnia Gitarzystów to miejsce jedyne w swoim rodzaju, stworzone przez gitarzystów dla gitarzystów. U nas nauczycie się grać na gitarze klasycznej, akustycznej lub elektrycznej niezależnie od wieku, długości palców, posiadanego słuchu, czy talentu, w sposób oraz w warunkach, w jakich zawsze chcieliście to zrobić! Indywidualne lekcje oraz stosowane przez nas innowacyjne metody nauczania gwarantują bardzo wysoką skuteczność. Wykształciliśmy już kilkuset zadowolonych gitarzystów!

Kuźnia Gitarzystów

Co nas wyróżnia

Przekonaj się, dlaczego warto uczyć się w naszej szkole

Dlaczego warto uczyć się właśnie u nas? Oto kilka powodów.
Doświadczenie Zebrane przez naszych nauczycieli doświadczenia pozwoliły nam stworzyć autorski program nauczania gitarzystów początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych (ewenement w prywatnym szkolnictwie muzycznym!) będący dokładną odpowiedzią na wasze potrzeby. Wszystkie piosenki, na podstawie których uczycie się grać na gitarze, są nieśmiertelnymi przebojami i obowiązkowymi punktami w repertuarze każdego gitarzysty!
Pomoce dydaktyczne Napisane na podstawie naszych programów nauczania podręczniki gry na gitarze zawierają wszystkie niezbędne do nauki materiały (grafiki, tabulatury, nuty, itd.). Wraz z podręcznikiem otrzymacie również dodatkowe materiały pomocnicze – podkłady mp3 do ćwiczeń, lekcje video na płycie DVD, oraz dostęp do naszej stale powiększającej się internetowej bazy danych! Last, but not least – każdy z Was otrzyma również dostęp do swojego internetowego Dziennika Ucznia, w którym znajdzie wszystkie ważniejsze uwagi z każdej Waszej lekcji!
Instrumenty Jeżeli chcesz umówić się na lekcje po szkole lub pracy, ale nie w smak Ci nosić przez cały dzień gitary – nie musz! U nas czekają na Ciebie markowe instrumenty wysokiej klasy tylko do Twojej dyspozycji: gitary klasyczne: Yamaha C30, gitary akustyczne: Fender CD140, gitary elektryczne: Ibanez SA120EX, Epiphone Les Paul 100 i Squier Stratocaster Affinity, Squier Tlecaster Affinity oraz gitary basowe: Squier Affinity P Bass i Ibanez GSR200
Technologia Aby nauka była jeszcze efektywniejsza, do pomocy zaprzęgliśmy najnowsze zdobycze techniki: mikrofony do nagrywania i analizy naszej gry, kamerki internetowe do obserwowania pozycji kciuka z tyłu gryfu oraz dedykowane programy komputerowe, dzięki którym zwolnimy i zapętlimy interesujący nas fragment utworu, nad którym pracujemy – witamy w szkole XXI w.!
Kontrola jakości Nie jest łatwo zostać nauczycielem Kuźni Gitarzystów. Każdy z naszych pedagogów nie tylko przeszedł kilkudziesięciogodzinne szkolenie wstępne zakończone egzaminem, ale również co miesiąc odbywa dwugodzinne konsultacje poszerzające i utrwalające jego znajomość Programu Nauczania. W Kuźni Gitarzystów nie spoczywamy na laurach – rozwijamy się i uczymy tak samo jak Wy!
Zniżki i nagrody Kuźnia Gitarzystów współpracuje m.in. ze sklepami „TanieStruny.pl”, „Lach&Lach”, magazynem „Gitarzysta” oraz pracownią lutniczą Guitar Help. Owocem tej współpracy są nie tyko zniżki dla naszych uczniów, ale również cenne nagrody przyznawane w naszych cotygodniowych konkursach, m.in. wejściówki na koncerty, prenumeraty czasopism gitarowych i komplety strun!
Jam Sessions Każdą zdobytą w naszej szkole umiejętność będziecie mogli od razu wypróbować „w boju” podczas naszych comiesięcznych jam sessions z udziałem uczniów i kadry Kuźni Gitarzystów. Wystarczy kilka akordów lub temat i utwór do jammowania gotowy! Nagrania z naszego wspólnego muzykowania znajdziecie na naszym kanale YT!
Warsztaty Dodatkowo nasi uczniowie mają możliwość wzięcia udziału w warsztatach gry w zespole (próba wraz z profesjonalną sekcją rytmiczną w jednej z warszawskich sal prób przeprowadzona pod okiem nauczyciela) oraz spotkaniach z czołowymi polskimi gitarzystami organizowanych regularnie przez Kuźnię Gitarzystów. W końcu będziecie mogli zagrać z całym zespołem oraz spotkać Waszych idoli na żywo!
Społeczność Ucząc się u nas macie szansę poznać podobnych sobie miłośników gitary i muzyki gitarowej. Na naszym forum nie tylko wymienicie się z innymi swoimi spostrzeżeniami i fascynacjami muzycznymi, nie tylko otrzymacie odpowiedzi na frapujące Was pytania, ale również znajdziecie kogoś do wspólnej gry!
Komfort Oferujemy wam warunki nauki o jakich do tej pory mogliście jedynie marzyć! Lokal w centrum, gitary i wzmacniacze czekające na was na miejscu, wygodny kącik do złapania tchu przed zajęciami - to wszystko i wiele więcej znajdziecie tylko w Kuźni Gitarzystów!
Podejście Bierzemy pod uwagę oczywisty fakt, że większość z was uczy się lub pracuje, a plany zostania wirtuozem porzuciliście wraz z wiarą w Świętego Mikołaja. W Kuźni Gitarzystów uczycie się w swoim tempie, bezstresowo, w przyjaznej atmosferze, oraz w wygodnych dla Was godzinach!
Satysfakcja Pamiętamy również, że gra na gitarze, ale również sama nauka, ma być dla Was przyjemnością. U nas nie uczycie się, bo musicie! Pasjonująca się swoim zajęciem młoda kadra zarazi Was swoim entuzjazmem, a efekty Waszej pracy ujrzycie już po pierwszym miesiącu nauki!
Relaks Masz jeszcze kwadrans do lekcji, a już jesteś na miejscu? Nie ma problemu! U nas zastaniesz wygodny fotel, pyszną herbatę oraz najnowszy numer renomowanego miesięcznika „Gitarzysta”, które umilą Ci oczekiwanie na Twoją lekcję!
Dźwięk Nasze pomieszczenia są przystosowane akustycznie tak, abyście mogli cieszyć się komfortem gry oraz wspaniałym dźwiękiem Waszych instrumentów!
Jeśli wszystko to nie przekonało Cię jeszcze, że właśnie Kuźnia GItarzystów to miejsce, którego szukasz, zapraszamy Cię na lekcję próbną! Jeżeli nie zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami, za lekcję próbną nie zapłacisz nic! Jesteśmy jednak przekonani, że gdy już raz do nas zawitasz, z pewnością zechcesz zostać tu na dłużej...

Nasza kadra

Zatrudniamy najlepszych nauczycieli

BARTEK HOŁOWNIAKRZYSIEK ZAGAJEWSKIMATEUSZ MADEJMICHAŁ CHYLIŃSKI

Rekomendacje

Nie dodano jeszcze żadnej opinii o naszych zajęciach. Możesz być pierwszy!

Dodaj opinie

Imię i Nazwisko

Opinia

Regulamin

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność.

Test. Proszę wpisać wynik: 5+3=?

Zdjęcia z lekcji

Tak wygląda to od kuchni

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Pisz śmiało

Test. Proszę wpisać wynik: 5+3=?

Dziękujemy za wysłanie wiadomości

Coś poszło nie tak, odśwież przeglądarkę.

Dane kontaktowe

aleja Solidarności 119/125, Warszawa, Polska 535******** Odkryj 535 220 180 http://www.kuzniagitarzystow.pl kontakt@kuzniagitarzystow.pl

Polub nas na facebooku