Akademia Rocka

Gitara

Szkoły

Akademia Rocka

Gitara

zał. 2010 30 nauczycieli

Akademia Rocka to szkoła, w której rozwijamy muzyczną pasję. Nasz cel jest prosty: chcemy pokazać Wam, jaką radość może dawać gra na instrumentach i śpiew. To dlatego program nauki będzie dostosowany do Twoich potrzeb, możliwości i gustu. Niezależnie od tego na jakim poziomie muzycznym jesteś, ile masz lat i jaką rolę przypisujesz muzyce w swoim życiu, pomożemy Ci postawić pierwsze kroki i rozwinąć skrzydła.

Pod okiem wykwalifikowanej kadry będziesz szlifować swoje umiejętności bazując na kawałkach Twoich ulubionych wykonawców. Jak już opanujesz podstawy, zaproponujemy Ci dołączenie do zespołu, wspólne próby i jamy. Gdy uznasz, że jesteś na to gotowy – wystąpisz na jednym z organizowanych przez Akademię Rocka koncertów.

Akademia Rocka jest tworzona przez  muzyków czołowych polskich zespołów. Dzięki temu możemy przekazywać Wam nie tylko wiedzę muzyczną, ale także doświadczenie koncertowe i studyjne.

Od 2010 roku Akademia Rocka nieustannie się rozwija. Otwieramy nowe szkoły, wydajemy kolejne płyty. Nasze starania dostrzega coraz więcej osób – Akademia Rocka jest często opisywana w mediach,  została laureatem prestiżowych nagród, współpracuje z coraz większymi partnerami. To nas cieszy, ale nie tak, jak setki zadowolonych uczniów, których spotykamy każdego dnia.

Akademia Rocka

Co nas wyróżnia

Przekonaj się, dlaczego warto uczyć się w naszej szkole

Kadra Nauczyciele w Akademii Rocka są absolwentami szkół i akademii muzycznych, ale także muzykami czołowych polskich zespołów. W naszej kadrze są artyści związani z formacjami takimi jak Vader, Closterkeller, Vavamuffin, Wilki, Mela Koteluk czy John Porter.
Nie tylko lekcje gry Każdy z naszych uczniów oprócz indywidualnych lekcji gry na instrumencie może wziąć udział w akcjach dodatkowych. Dla naszych uczniów organizujemy m.in. koncerty, warsztaty w studiu nagraniowym czy wspólne kręcenie teledysku.
Studio nagraniowe Akademia Rocka ma własne studio nagraniowe, dzięki czemu nasi uczniowie mogą z łatwością nagrać swoją muzykę.
Zaufanie Akademia Rocka jest instytucją, której zaufali: producent talerzy Zildijan, wzmacniaczy Orange, a nawet Urząd Miasta St. Warszawy :)

Nasza kadra

Zatrudniamy najlepszych nauczycieli

Ola ChludekFilip ZielińskiFilip PikulskiAlmira SzachowiczEdyta GlińskaMichał ŻardeckiRobert KubajekPaweł JaroszewiczMaciek WojcieszukPrzemek KnopikJulianna SiedlerStaszek MalanowiczMichał ŻeńcaMarcin JadachMarek ChrzanowskiJarosław SzczudłowskiMaciek PapalskiMateusz HoryńskiMichał MilczarekTadeusz NowakDominik PrykielMateusz BabiakMichał RobakMichał ZałęskiTomasz ZieńPaweł Sulewski

Rekomendacje

Nie dodano jeszcze żadnej opinii o naszych zajęciach. Możesz być pierwszy!

Dodaj opinie

Imię i Nazwisko

Opinia

Regulamin

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność.

Test. Proszę wpisać wynik: 5+3=?

Zdjęcia z lekcji

Tak wygląda to od kuchni

Video Youtube

Filmy z naszych zajęć.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Pisz śmiało

Test. Proszę wpisać wynik: 5+3=?

Dziękujemy za wysłanie wiadomości

Coś poszło nie tak, odśwież przeglądarkę.

Dane kontaktowe

Mokotów, Praga, Żoliborz M: ********************************************* Odkryj M: 502 711 013, P: 602 711 013, Ż: 514 774 154 http://akademiarocka.pl

Polub nas na facebooku